News

Wróciliśmy z Erzberg Rodeo 2019!

Data: 5 czerwiec 2019, Środa

Erzberg Rodeo jak zwykle dał mocno popalić setkom riderów z całego globu. Jednym z nich, którzy zawalczyli o podbój Żelaznego Giganta, czyli Góry Erzberg, był nasz zawodnik Extreme Trial - Oskar Kaczmarczyk. Oski ostatecznie przejechał 19 checkpointów i został sklasyfikowany na 54 lokacie w wyścigu głównym Red Bull Hare Scramble. Do samego finału, czyli najlepszej 500-tki dostał się natomiast jako zawodnik, który wykręcił 46 czas w ponad 1450 osobowej grupie! To dało mu start z pierwszej linii. Co jeszcze wydarzyło się na Erzberg Rodeo i jak podsumowuje swój start nasz zawodnik?

O tym przeczytacie w obszernym wpisie na jego blogu, czyli TUTAJ. Zachęcamy do lektury!

Kolejne wydarzenie z kalendarza? Beskid Hero, już w najbliższy weekend!

« powrót