News

Sport & Fun Festival za nami!

Poniedziałek, 29 lipiec 2019

No i długo wyczekiwany przeze mnie pokaz #ExtremeTrial w Białce Tatrzańskiej - za mną! To miejsce naprawdę bliskie mojemu sercu, gdzie zawsze można liczyć na wyjątkową atmosferę i potężną porcję energii bijącą ze strony publiczności.

czytaj więcej »

Wróciliśmy z Erzberg Rodeo 2019!

Środa, 5 czerwiec 2019

Erzberg Rodeo jak zwykle dał mocno popalić setkom riderów z całego globu. Jednym z nich, którzy zawalczyli o podbój Żelaznego Giganta, czyli Góry Erzberg, był nasz zawodnik Extreme Trial - Oskar Kaczmarczyk. Oski ostatecznie przejechał 19 checkpointów i został sklasyfikowany na 54 lokacie w wyścigu głównym Red Bull Hare Scramble. Do samego finału, czyli najlepszej 500-tki dostał się natomiast jako zawodnik, który wykręcił 46 czas w ponad 1450 osobowej grupie! To dało mu start z pierwszej linii. Co jeszcze wydarzyło się na Erzberg Rodeo i jak podsumowuje swój start nasz zawodnik?

czytaj więcej »

Oskar Kaczmarczyk sezon SuperEnduro podsumowuje z tytułem II-wicemistrza Polski

Poniedziałek, 24 wrzesień 2018

Debiutancki sezon naszego zawodnika Oskara Kaczmarczyka w najsilniejszej klasie Mistrzostw Polski SuperEnduro – Open – zakończył się w minioną sobotę na łódzkim Stadionie Orła. Szósta, finałowa runda tegoroczna cyklu rozegrana została w półzamkniętym obiekcie z trybunami, stanowiąc tym samym doskonałe widowisko dla publiczności. Rider Extreme Trial rywalizację ukończył na trzecim miejscu podium, na co złożył się wynik 1-5-2.

czytaj więcej »

Red Bull 111 Megawatt podwójnie ukończony!

Środa, 12 wrzesień 2018

Tegoroczna edycja elektryzującego Megawatt, do które nasi zawodnicy przygotowywali się przez ostatnie tygodnie bardzo intensywnie, została podsumowana jednocześnie smutkiem i radością. Do radości bez wątpienia przyczynił się fakt, że obaj nasi reprezentanci – Oskar Kaczmarczyk oraz Przemek Kaczmarczyk, zameldowali się na linii mety tego morderczego eventu.

czytaj więcej »

Z dreszczem grozy. Oskar Kaczmarczyk po 4 i 5 rundzie Mistrzostw Polski SuperEnduro

Wtorek, 14 sierpień 2018

W trakcie minionej rundy Mistrzostw Polski SuperEnduro, która odbyła się w Ogrodnikach, rider Extreme Trial Team – Oskar Kaczmarczyk – pokazał siłę góralskiego charakteru. Pod koniec rywalizacji pierwszego dnia zaliczył poważny upadek, który wydawać by się mogło, przekreśli jego szanse na niedzielny start. Mimo mocnego poturbowania dosiadający KTM 250 EXC TPI zawodnik podjął rękawicę i weekend podsumował wynikiem 2-2 w klasie Open!

czytaj więcej »

Treningowe cross-country zakończone podium. Kaczmarczyk drugi w Ochotnicy Górnej

Środa, 11 lipiec 2018

Sobotnie ściganie w trakcie 3 eliminacji Mistrzostw Polski SuperEnduro nie wystarczyło pochodzącemu z Nowego Targu Oskarowi Kaczmarczykowi, który po szybkim powrocie na południe kraju i kilku godzinach snu, postanowił wystartować w zmaganiach cross country podczas 4 rundy serii Penrite Cross Country Racing. Kaczmarczyk może mieć powody do zadowolenia, bo poza dobrym treningiem w trudnym terenie, 1,5-godzinny wyścig zakończył z drugim wynikiem w najmocniejszej klasie Expert S2.

czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski SuperEnduro: Oski odrabia straty

Poniedziałek, 9 lipiec 2018

W sobotę 7 lipca w gminie Tarnowo Podgórne odbyła się trzecia eliminacja Mistrzostw Polski SuperEnduro. Dla debiutującego w tym sezonie w klasie SuperEnduro Open Oskara Kaczmarczyka z ekipy Extreme Trial Team, po problemach technicznych jakie trapiły go podczas inauguracji tegorocznego cyklu, była to druga szansa na odrobienie strat punktowych w serii 2018. W jej trakcie zeszłoroczny Mistrz Polski Juniorów pokazał, że w klasie Open zaczyna czuć się coraz pewniej!

czytaj więcej »

Walczył nie tylko z Żelazną Górą, ale i przeciwnościami losu. Oskar Kaczmarczyk już po Erzberg Rodeo 2018

Wtorek, 5 czerwiec 2018

Tylko 23 zawodnikom z 500 osobowej stawki Red Bull Hare Scramble udało się zarejestrować na mecie tego jednego z najtrudniejszych wyścigów Hard Enduro na świecie, wchodzącego obecnie w skład nowej serii wyścigowej WESS. Po raz czwarty w karierze wyzwanie podjął Oskar Kaczmarczyk, który rok temu został sklasyfikowany na 29 miejscu. W tym roku Nowotarżanin wykręcił świetny wynik w prologu, jednak w finale borykał się ze sporymi problemami technicznymi, co znacznie pokrzyżowało jego plany na pokonanie Żelaznego Giganta. Finalnie Oskar został sklasyfikowany na 73 lokacie i jak sam mówi: „Nie tak to miało wyglądać”.

czytaj więcej »

I jesteśmy po King of the Hill 2018. Oskar podsumowuje.

Czwartek, 29 marzec 2018

Tegoroczny 'KING' dał nam porządnie w kość. Temperatury poniżej zera, opady śniegu, tony błota w lesie - tak w jednym zdaniu można podsumować edycję 2018. Jak jednak podsumowuje ją nasz zawodnik? O tym w jego komentarzu.

czytaj więcej »

Oskar na szóstkę podczas Grand Prix Niemiec

Poniedziałek, 8 styczeń 2018

Sezon halowego enduro nabiera tempa. W sobotę w niemieckiej Riesie doszło do starcia w 2 rundzie Mistrzostw Świata SuperEnduro 2018. Tego dnia w Sachsen Arenie, poza będącym w doskonałej dyspozycji Tadkiem Błażusiakiem, wystartowało także liczne grono biało-czerwonych Juniorów, a wśród nich Oskar Kaczmarczyk, który po raz kolejny pokazał, że w światowej stawce zaczyna liczyć się coraz bardziej.

czytaj więcej »

Oskar Kaczmarczyk po Mistrzostwach Świata SuperEnduro: Poczyniłem progres

Poniedziałek, 11 grudzień 2017

Inauguracyjna eliminacja Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2018 nie tylko przejdzie do historii jako runda wielkiego powrotu do gry Tadka Błażusiaka – zwycięzcy sobotniego wyścigu klasy Prestige – ale także jako runda z mocnym wejściem naszego zawodnika Oskara Kaczmarczyka w klasie Junior. Oski, dla którego rozpoczynający się sezon jest już trzecim w Mistrzostwach Świata SuperEnduro, pierwszy przystanek nowej serii podsumował wysokim szóstym miejscem.

czytaj więcej »

Potwierdził, że jest najlepszy. Oskar Kaczmarczyk Mistrzem Polski SuperEnduro Juniorów 2017!

Poniedziałek, 9 październik 2017

Idący w ślady Tadka Błażusiaka Nowotarżanin – Oskar Kaczmarczyk – podczas finałowej rundy Mistrzostw Polski SuperEnduro, nie pozostawił wątpliwości, kto rządzi w juniorskiej stawce! Zawodnik Extreme Trial Team mimo pękniętego żebra, na torze Lublinek wynikiem 1-1-1 zwyciężył sobotnią eliminację, czym tylko przypieczętował tytuł Mistrza Polski 2017!

czytaj więcej »

Oskar Kaczmarczyk najlepszym Polakiem czwartej edycji Red Bull 111 Megawatt!

Poniedziałek, 11 wrzesień 2017

Blisko 1000 zawodników, a wśród nich światowa elita w składzie Graham Jarvis, Jonny Walker, Mario Roman, Alfredo Gomez i Billy Bolt zameldowało się w miniony weekend w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, by stawić czoła wyzwaniom rzuconym przez czwartą edycję zawodów Red Bull 111 Megawatt! Polski przystanek światowej serii Hard Enduro po raz trzeci z rzędu padł łupem Brytyjczyka – Jonny’ego Walkera i okazał się ponadto niezwykle pomyślny dla polskiego zawodnika – Oskara Kaczmarczyka! Zawodnik Extreme Trial Team na mecie zarejestrował się razem z najlepszymi jeźdźcami tej dyscypliny i tegoroczny Megawatt ukończył na 12 lokacie! Linię mety przekroczyło jedynie 25 zawodników.

czytaj więcej »

Znamy Mistrza Polski SuperEnduro 2017! Zawodnik Extreme Trial niepokonany w Juniorach!

Wtorek, 29 sierpień 2017

Choć do końca sezonu Mistrzostw Polski SuperEnduro pozostała jeszcze jedna eliminacja, w klasie Junior karty zostały już rozdane. Fantastyczną postawą na torze Lublinek, Oskar Kaczmarczyk w miniony weekend przypieczętował swoją dominację w cyklu Mistrzostw Polski SuperEnduro 2017 i zapewnił sobie tym samym upragniony tytuł mistrza kraju w tej dyscyplinie

czytaj więcej »

Oskar Kaczmarczyk po KTMSKLEP.PL ENDURO RACE: To był dobry trening przed Red Bull 111 Megawatt!

Wtorek, 22 sierpień 2017

W minioną niedzielę w Lidzbarku Warmińskim odbyła się druga runda wyścigowej serii KTMSKLEP.PL ENDURO RACE. Ściągająca na start za każdym razem wielu amatorów oraz profesjonalnych zawodników impreza, tym razem gościła także Oskara Kaczmarczyka. Korzystający z przerwy w serii Mistrzostw Polski SuperEnuro zawodnik Extreme Trial Team zdominował rywalizację w najsilniejszej z klas S1, zaliczając przy tym doskonały trening przed tegorocznym startem w zawodach Red Bull 111 Megawatt.

czytaj więcej »

Oskar Kaczmarczyk zalicza kolejny świetny występ na drodze po tytuł Mistrza Polski!

Poniedziałek, 24 lipiec 2017

Ambitny Junior, który ma już na swoim koncie tytuł wicemistrza kraju SuperEnduro, w miniony weekend w Bytomiu potwierdził, że w tym roku ma ogromny apetyt na mistrzostwo. W trakcie VI i VII eliminacji Kaczmarczyk triumfował w sumie w aż 5 wyścigach swojej klasy i raz - po dość poważnym wypadku - zarejestrował się na linii mety jako drugi. Finalnie z Bytomia wyjechał więc z pakietem 117 punktów, który pozwoliły mu tym samym umocnić się na pozycji lidera tegorocznego cyklu.

czytaj więcej »

Oskar Kaczmarczyk gościem programu BORN TO MX!

Środa, 5 lipiec 2017

O sobie, swoich początkach, obecnym motocyklu oraz tegorocznej przygodzie na Erzberg Rodeo. O tym wszystkim zawodnik Extreme Trial Team w raporcie "BORN TO MX". Zobaczcie koniecznie!

czytaj więcej »

Oskar Kaczmarczyk o dwa checkpointy od mety Erzberg Rodeo 2017! Zawody kończy 25 zawodników.

Wtorek, 20 czerwiec 2017

Idący w ślady Tadka Błażusiaka Oskar Kaczmarczyk z każdym sezonem udowadnia, że jest coraz bardziej konkurencyjny w światowej stawce Hard Enduro. Dwudziestolatek z Nowego Targu w miniony weekend po raz trzeci w karierze wystartował w najtrudniejszej imprezie Hard Enduro na świecie – austriackim Erzberg Rodeo – po której finalnie został sklasyfikowany na 29 miejscu w ponad 1500-osobowej stawce! Polaka od linii mety dzieliły zaledwie dwa punkty kontrolne.

czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski SuperEnduro: Zwycięska passa nie opuszcza Kaczmarczyka!

Poniedziałek, 5 czerwiec 2017

Oborniki Wielkopolskie, czyli drugi z sześciu zaplanowanych w tym sezonie przystanków Mistrzostw Polski SuperEnduro, padł w klasie Junior łupem Oskara Kaczmarczyka. Pochodzący z Nowego Targu jeździec Extreme Trial Team po raz drugi w tym sezonie trzykrotnie triumfował w biegach finałowych i po dwóch rundach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli wyników.

czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski SuperEnduro: Oskar Kaczmarczyk bezkonkurencyjny w Nowym Targu!

Poniedziałek, 8 maj 2017

Inauguracyjna runda Mistrzostw Polski SuperEnduro z pewnością na długo zapadnie w pamięci zawodników i przybyłych na tor do Nowego Targu kibiców. Wszystko za sprawą bardzo kapryśnej pogody, która już pierwszego dnia wyraźnie utrudniła rywalizację. Ulewne opady deszczu, które przeszły nad stolicą Podhala zmieniły świetnie przygotowany tor w zdradliwą, pokrytą błotnistą mazią trasę. Mimo jednak tych skrajnie trudnych warunków, Matka Natura nie zdołała powstrzymać Oskara Kaczmarczyka przed zwycięstwem w I rundzie sezonu, ale przyczyniła się za to, do odwołania rundy drugiej.

czytaj więcej »

Strona 1 z 9‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›